(VIDEO) REAL U KANALU, ZIDAN PRED OTKAZOM: Viljareal šokirao Kralja usred Madrida golčinom u 88. minutu

Izvor: Kurir, 13.Jan.2018, 19:12   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Fudbaleri Viljareala pobedili su Real kao gosti u Madridu 1:0 u utakmici 19. kola španskog prvenstva.

Novi šok! Real OPET izgubio, zvižduci na "Santjago Bernabeu"!

Izvor: Sportske.net, 13.Jan.2018

Madriđani doživeli treći poraz na svom terenu!..Fudbaleri Real Madrida izgubili su na svom stadionu od Viljareala rezultatom 0:1 (0:0) u 19. kolu Lige Primere...Real se ponovo mučio, doduše stvarao je šanse, ali daleko je to opet bilo od one igre iz prošle sezone. Kazna je usledila u 87. minutu,...

SISTO ZA POBEDU SELTE: Levante pretrpeo sedmi poraz, na tri boda od zone ispadanja

Izvor: Kurir, 14.Jan.2018, 17:13

Fudbaleri Selte pobedili su na gostujućem terenu Levante sa 1:0, u utakmici 19. kola španskog prvenstva.

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.