Real u kanalu  Viljareal slavio u Madridu

Izvor: B92, 13.Jan.2018, 19:16   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Real u kanalu " Viljareal slavio u Madridu

Fudbaleri Real Madrida poraženi su pred domaćom publikom od Viljareala sa 1:0, u 19. kolu španske LaLige.

Izabranici Zinedina Zidana nastavili su sa lošim partijama ove sezone u prvenstvu, dok se "Žuta podmornica" polako penje na tabeli i sada su peti sa samo bodom manje od Madriđana.

"Kraljevski klub" doživeo je drugi poraz u poslednja tri meča u LaLigi i zaostaju 16 bodova za prvoplasiranom Barselonom.

Gol za veliku pobedu Viljareala postigao je u >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << 87. minutu Fornals. Čerišev je povukao odličnu kontru, lopta je došla do Unala koji je promašio, ali se lopta odbila do mladog Španca koji je lobovao Navasa.

Real nije uspeo da do kraja meča postigne gol za izjednačenje, pa su tako doživeli novi debakl.

Ekipa Zinedina Zidana dominirala je mečom, ali nije uspela da postigne gol. Imali su Madriđani čak 28 šuteva, od čega sedam u okvir gola.

Ronaldo se jedno pet puta našao u prilici na ovom meču, ali nijednom nije uspeo da postigne gol. Čak je i pogodio prečku u 23. minutu iz slobodnog udarca, a u 14. minutu je i poništen gol Realu koji je postigao Bejl.

Pokušavao je Ronaldo, većinom u prvom poluvremenu, ali nije imao sreće da dođe do gola. Poslednju ozbiljnu šansu na meču imao je Luka Modrić u 81. minutu, ali je njegova lopta otišla iznad prečke.

Real u narednom kolu igra protiv Deportiva, dok Viljareal dočekuje Levante.