Valensija izbegla galicijsku zamku (VIDEO)

Izvor: MozzartSport.com, 13.Jan.2018, 23:51   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Slepi miševi pobedili Deportivo sa 2:1

Valensija ne odustaje. Slepi miševi su pobedili Deportivo u gostima sa 2:1 u meču 19. kolu Primere i nastavili poteru za drugoplasiranim madridskim Atletikom.

Večeras je pobedu Valensiji doneo raspoloženi tandem Rodrigo - Guedes, mada je i domaći tim imao dobre prilike za gol. Presudio je, međutim, kvalitet Slepih miševa. A valja pomenuti i da je srpski internacionalac Nemanja Maksimović bio starter i odigrao >> Pročitaj celu vest na sajtu MozzartSport.com << svih 90 minuta za Valensiju.

Gosti su poveli u 37. minutu kada je mrežu Deportiva zatresao Gonzalo Guedes, a asistirao mu je Rodrigo.

Njih dvojica su zamenila uloge u 64. minutu. Guedes je bio asistent, a strelac Rodrigo. I tek tada se Deportivo probudio iz neke vrste zimskog sna.

Nešto agilniji pristup doneo je domaćinu nadu u vidu gola Florijana Andonea dva minuta pre kraja utakmice. Ali, bilo je kasno da Deportivo izbegne poraz.