Izvor: Glas javnosti, 18.Mar.2011, 07:11   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Uzbuna zbog belog luka za Sarkozija

PARIZ - Sumnjivi paket adresiran na francuskog predsednika Nikolu Sarkozija uzbunio je radnike na trijaži pošiljaka u pošti u Kavajonu, na jugoistoku Francuske.

Zabrinuti zbog čudnog mirisa koji se širio iz paketa, radnici su pozvali policiju koja je odmah došla u pratnji lokalne vatrogasne ekipe. Postavljen je bezbednosni kordon od sto metara oko pošte, a osoblje je evakuisano.

Sat vremena kasnije, iz Marseja >> Pročitaj celu vest na sajtu Glas javnosti << su stigli i stručnjaci za deminiranje koji će, piše list Dofin libere, dva sata proučavati sumnjivu pošiljku.

Na kraju je ustanovljeno da se u njemu nalazi par tegli sa džemom, dve veze suvih smokvi i nekoliko glavica belog luka koji je zapravo i bio glavni krivac za celu ovu nepotrebnu operaciju. Iz policijskih izvora se saznaje da je paket iz Nice poslala žena koja, navodno, ima "psihičke probleme".

Nastavak na Glas javnosti...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Glas javnosti. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Glas javnosti. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.