Umro ranjeni Tunišanin koji je ubio službenicu u policijskoj stanici u Rambujeu

Izvor: Beta, 23.Apr.2021, 18:27

Umro ranjeni Tunišanin koji je ubio službenicu u policijskoj stanici u Rambujeu

Tunišanin koji je danas nožem ubio službenicu na ulazu u policijsku stanicu u Rambujeu kod Pariza, preminuo je u bolnici pošto je teško ranjen tokom hapšenja.Francusko tužilaštvo protiv terorizma otvorilo je istragu. U Francuskoj su se poslednjih godina dešavali napadi nožem posebno prema pripadnicima snaga bezbednosti.Premijer Žan Kasteks (Jean Castex) ocenio je napad "kao varvarski čin neopisivog kukavičluka".Ministar unutrašnjih poslova Žerald Darmanen (Gerald Darmanin) posetio je policijsku stanicu u Rambujeu oko 60 kilometara jugozapadno od Pariza.Žrtva, službenica u policijskoj stanici, bila je nenaoružana a izašla je na pauzu za ručak.Napadač, Tunišanin od 36 godina, od ranije je poznat policiji.

Nastavak na Beta...






Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti

UMRO UBICA FRANCUSKE POLICIAJKE: Tunišanin star 36 godina ranjen tokom hapšenja u Rambujeu! Ženu ubio nožem!

Izvor: Kurir, 23.Apr.2021

Tunišanin koji je danas nožem ubio službenicu na ulazu u policijsku stanicu u Rambujeu kod Pariza, preminuo je u bolnici pošto je teško ranjen tokom hapšenja.

Nastavak na Kurir...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Beta. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Beta. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.