Stop falsifikovanju francuskih vina

Izvor: B92, 25.Apr.2014, 17:53   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Stop falsifikovanju francuskih vina

Pariz -- Francuska i Kina potpisale su deklaraciju o zalaganju protiv falsifikovanja francuskih vina i alkoholnih pića namenjenih izvozu.

"Ova bilateralna saradnja pokazuje volju Kine i Francuske da zaštite proizvođače od falsifikovanja", navodi se u saopštenju francuskog sekreterijata za spoljnu trgovinu.

Ova inicijativa ima za cilj i garanciju kvaliteta proizvoda kineskim potrošačima. Izvoz francuskih vina i alkoholnih pića u Kinu prošle godine dostigao je vrednost od 836 miliona evra.

Nastavak na B92...



Povezane vesti

Francuska i Kina protiv falsifikovanja vina

Izvor: Capital.ba, 25.Apr.2014

PARIZ, Francuska i Kina potpisale su deklaraciju o zalaganju protiv falsifikovanja francuskih vina i alkoholnih pića namijenjenih izvozu, saopštio je danas francuski sekretarijat za spoljnu trgovinu. „Ova bilateralna saradnja pokazuje ..

Nastavak na Capital.ba...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.