Protesti u Francuskoj odlažu i mečeve EP  Srbija u nedelju sa Rusijom

Izvor: B92, 07.Dec.2018, 15:19   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Protesti u Francuskoj odlažu i mečeve EP " Srbija u nedelju sa Rusijom

Utakmica ženskih rukometnih reprezentacija Srbije i Rusije na Evropskom prvenstvu, koja je trebalo da se igra sutra u Nantu, odložena je za nedelju.

Utakmica je odložena zbog najavljenih antivladinih protesta širom Francuske, saopštili su organizatori.

Reprezentacija Srbije trebalo je u subotu od 18.00 da igra protiv Rusije prvi meč druge faze šampionata, ali je taj meč pomeren za nedelju >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << u isto vreme.

Odložena je i utakmica Francuske i Švedske. Taj meč će igrati u nedelju od 15.00.

Pored rukometnih mečeva, odloženo je i pet utakmica fudbalske Lige 1.

Za subotu su u Francuskoj zakazani novi antivladini protesti. Širom zemlje će biti angažovano oko 89.000 policajaca, u odnosu na 65.000 prošlog vikenda kada je povređeno više od 130 ljudi a uhapšeno više od 400.
Pogledaj vesti o: Pariz

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.