Privedeni Riberi i Benzema

Izvor: Vesti-online.com, 20.Jul.2010, 13:17   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Privedeni Riberi i Benzema

Francuski fudbaleri Frank Riberi i Karim Benzema privedeni su u utorak ujutru u Parizu u nastavku istrage u vezi sa maloletničkom prostitucijom, prenose tamošnji mediji.

Slučaj marokanske prostitutke Zahije nastavljen je posle kraće pauze i prikupljanja dokaza tako sa su Riberi, član Bajerna iz Minhena i Bemzema, napadač Reala iz Madrida, morali da daju još nekoliko iskaza pariskom okružnom tužilaštvu.

Zahija je rekla da je naplaćivala seksualne >> Pročitaj celu vest na sajtu Vesti-online.com << usluge poznatim fudbalerima, ali da oni nisu znali da je ona u tom trenutku bila maloletna.

Prostitucija u Francuskoj je dozvoljena, ali ne i sa maloletnim licima. Zahija je branila fudbalere da oni nikako nisu mogli da znaju da ona nije punoletna, što bi sud mogao da uvaži i oslobodi krivice Riberija i Benzemu. Međutim, ukoliko se dokaže drugačije, njih dvojica bi mogli da budu osuđeni na i do tri godine zatvora, kao i na kaznu od 45.000 evra.

Riberi je u ranijim izjavama priznao da je bio u vezi sa njom, kao i da joj je plaćao da dođe kod njega u Minhen.

Nastavak na Vesti-online.com...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Vesti-online.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Vesti-online.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.