Izvor: NaDlanu.com, 08.Jul.2010, 17:23 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Prins želi da živi u Francuskoj
PARIZ, 8. jula 2010. (Beta-AFP) - Američki pevač Prins izrazio je želju da živi u Francuskoj, u intervjuu koji je dao pariskom listu Parizijen. "Želim da živim u Francuskoj. Studio Pejsli Park u Mineapolisu mi služi za posao, ali bih zaista voleo da se nastanim kod vas", kazao je pevač, koji će u petak nastupiti u Arasu, a 25. jula u Nici. "Obožavam da nastupam kod vas, održaću dva koncerta ovog leta, ali ću se vratiti. ...
PRINS ZAVOLEO PARIZ ZBOG EROTIKE
Izvor: Kurir, 08.Jul.2010
PARIZ - Američki pevač Prins (Prince) izrazio je želju da živi u Francuskoj, u intervjuu koji je dao pariskom listu Parizijen (Parisien)...- Želim da živim u Francuskoj. Studio "Pejsli park" u Mineapolisu mi služi za posao, ali bih zaista voleo da se nastanim kod vas - kazao je pevač, koji će...






