Pastore: Volim Milan i igraću za njega

Izvor: Vesti-online.com, 19.Dec.2012, 12:08   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Pastore: Volim Milan i igraću za njega

Argentinski reprezentativac i fudbaler PSŽ, Havijer Pastore, rekao je da će "pre ili kasnije" igrati u dresu Milana, ali prvo želi da osvoji trofej sa klubom iz Pariza.

Uzdanica Pari Sent Žermena - Havijer Pastore

 

"Pre ili kasnije ću igrati u crveno-crnom dresu, u to sam siguran", rekao je bivši igrač Palerma.

 

Ovaj vezni igrač je rekao da je u odličnim odnosima sa generalnim menadžerom Milana Adrijanom Galijanijem >> Pročitaj celu vest na sajtu Vesti-online.com << i sportskim direktorom Arijedom Braidom.

 

"Sa njima sam često ručao daleko od pažnje javnosti kada sam bio u Milanu i kada smo razgovarali. Osim toga, volim Italiju i nedostaje mi", rekao je Pastore.

 

Pre prelaska u Milan, čeka ga PSŽ, sa kojim želi trofeje, ali je istakao da stvari tamo ne funkcionišu najbolje.

 

"Verujem svima u Parizu, od predsednika do trenera, ali nešto nije u redu tamo. Mediji su posebno neprijateljski raspoloženi prema nama strancima, uvek svaljuju krivicu na nas. Brane svoje zemljake, podržavaju francuske medije i francuske igrače", rekao je Pastore i dodao da je za njega sasvim drugačije nego u Italiji.

 

"U Italiji je sve drugačije. Ljudi hoće da vam pomognu i prijateljski su nastrojeni".

 

Pastore je rekao i da je u kontaktu sa svojim prijateljima iz reprezentacije i igračima Intera, Havijerom Zanetijem i Estebanom Kambijasom.

 

"Čujemo se povremeno. Zovu me i pitaju me kada ću da dođem u Inter. Ja sve vidim crveno i crno. Moji automobili su tih boja, volim Milan", rekao je Pastore.

 

Nastavak na Vesti-online.com...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Vesti-online.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Vesti-online.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.