Pao s merdevina od četiri metra u Kumodražu

Izvor: Kurir, 14.Avg.2012, 09:13   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Pao s merdevina od četiri metra u Kumodražu

Na uglu Pariske komune i Goce Delčeva u saobraćajnoj nezgodi lakše povređeno troje

BEOGRAD - Muškarac star oko 40 godina takođe je teže povređen nakon što je navodno pao sa merdevina sa visine od oko četiri metra sinoć oko 19.30 u Ulici jasmina kod broja 32 u Kumodražu, rečeno je u Hitnoj pomoći.

On je prebačen na reanimaciju Urgentnog centra.

Oko pola časa pre ponoći na >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << uglu Pariske komune i Goce Delčeva u saobraćajnoj nezgodi lakše su povređene tri osobe.

Hitna pomoć Beograda je u noći između ponedeljka i utorka intervenisala ukupno 106 puta, od čega 14 na javnim mestima, a od hroničnih bolesnika najviše su se javljali srčani i astmatičari.

Nastavak na Kurir...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.