Izvor: Telegraf.rs, 15.Jan.2014, 16:56   (ažurirano 02.Apr.2020.)

PARIZ: Pijanac umalo ugasio Večnu vatru

Policajci su uhvatili čoveka dok je s aparatom za gašenje požara u rukama, pokušavao da pređe barijeru koja štiti Večnu vatru na grobu Neznanog junaka kod Trijumfalne kapije
Pogledaj vesti o: Pariz

Nastavak na Telegraf.rs...



Povezane vesti

Francuska: Pijanac hteo da ugasi Večnu vatru

Izvor: Press, 15.Jan.2014

Policajci su morali da intervenišu kod Trijumfalne kapije u Parizu, jer je pijani muškarac, uz pomoć aparata za gašenje požara, pokušao da ugasi Večnu vatru na grobu Neznanog junaka, preneli su danas francuski mediji.

Nastavak na Press...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Telegraf.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Telegraf.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.