Otkazana premijera Betmena u Parizu

Izvor: B92, 20.Jul.2012, 16:10   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Otkazana premijera Betmena u Parizu

Posle današnje pucnjave na premijeri novog filma o Betmenu u blizini Denvera, u kojoj je poginulo 12 ljudi, a najmanje 50 povređeno, otkazana je premijerna projekcija tog filma u Parizu, koja je trebalo da bude održana večeras.

Kristofer Nolan, Kristijan Bejl, En Hetavaj i Morgan Frimen rešili su da pored otkazivanja premijere u Parizu takođe otkažu sve pres konferencije i intervjue za medije nakon što su saznali za ubistva u Denveru.

SAD: Masakr >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << na premijeri novog Betmena

Novinari, koji su pre podne došli u pariski hotel "Bristol" da intervjuišu ekipu filma "Uspon mračnog viteza", uzalud su čekali da postave pitanja, pošto je premijera filma iznenada otkazana, posle krvoprolića na premijeri istog filma koje je naoružani maskirani napadač jutros izazvao u bioskopu u gradu Aurora u Koloradu.

Premijera u Parizu trebalo je da bude održana večeras, ali je filmska kuća „Warner Bros“ rešila da je odloži do daljnjeg.

Za sada, ni Nolan, ni ostali članovi ekipe nisu dali nikakav komentar kao ni informaciju da li će još neka premijera poslednjeg Nolanovog filma biti odložena.

Prethodna premijerna projekcija novog filma o Betmenu održana je u ponedeljak u Njujorku.

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.