Nova uloga za Saru Džesiku Parker

Izvor: B92, 14.Mar.2011, 20:10   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Nova uloga za Saru Džesiku Parker

Glumica Sara Džesika Parker, zvezda TV serije "Seks i grad" i istoimenih filmova, pregovara o ulozi u komediji u kojoj će glumiti i Marisa Tomej, objavio je filmski časopis Empire.

Rejmond de Felita je napisao scenario za taj film koji će nositi naziv "Married and Cheating".

U središtu priče su tri para nezadovoljna brakom, koja planiraju da se upuste u neverstvo. Njihove sudbine se prepliću tokom putovanja od Njujorka do Pariza.

Sara Džesika >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << Parker sada snima ulogu u filmu "New Year's Eve", a potom će se posvetiti komediji koja će biti snimljena prema romanu "Ne znam kako joj to polazi za rukom" autorke Alison Pirson.

Marisa Tomej, dobitnica Oskara za ulogu u komediji "Moj rođak Vini" iz 1992, završava snimanje role u filmu "The Ides of March" u kojem igra Džordž Kluni.

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.