Izvor: Kurir, 04.Mar.2014, 23:53 (ažurirano 02.Apr.2020.)
NEVALJAO: Stilista zavirio Rijani ispod suknjice!
Dok se popularna RiRi spremala za Parisku Nedelju mode, stilista je rešio da sebi ulepša dan, pa je tako zavirio ispod Rijanine suknjice
Pevačica Rijana očigledno oko sebe ima mnogo ljudi koji joj pomažu da se spremi za nastup ili neki događaj. Međutim, jedan od asistenata je bio prilično neveljao.
Dok se popularna RiRi spremala za Parisku >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << Nedelju mode, stilista je rešio da sebi ulepša dan, pa je tako zavirio ispod Rijanine suknjice.
Ali, nije i da je samo bacio oko... Čovek se bukvalno "zagnjurio" u Rijaninu zadnjicu.
Verujemo da je teško odoleti takvom izazovu...
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.













