Mir u Francuskoj čuvaće 10.000 vojnika

Izvor: Nezavisne Novine, 15.Nov.2015, 20:17   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Mir u Francuskoj čuvaće 10.000 vojnika

PARIZ - Francuske vlasti će upotrijebiti10 hiljada vojnika za čuvanje reda i mira u zemlji nakon terorističkog napada u Parizu, saopštila je agencija Frans pres, pozivajući se na izvor blizak premijeru Manuelu Valsu.

Do serije terorističkih napada koje su potresle Pariz u petak, za bezbjednost u zemlji je bilo zaduženo 7 hiljada vojnika.

"Što se tiče samog Pariza, do terorističkog napada njihov broj je bio 4 hiljade, a od večeras će biti 5 hiljada", rekao je izvor, dodavši da u cijeloj zemlji ovaj broj iznosi 10 hiljada.

(NN, sputnjik)

Nastavak na Nezavisne Novine...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Nezavisne Novine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Nezavisne Novine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.