MBAPE I DRUŠTVO JURIŠAJU KA TITULI: Parižani upisali novu pobedu! (VIDEO)

Izvor: HotSport.rs, 21.Apr.2023, 23:49

Francuz ne staje. Fudbaleri Pari Sen Žermena su gostovali ekipi Anžea i ostvarili novu pobedu rezultatom 2:1 u okviru 32. kola francukse Lige 1 I nastavili pohod ka tituli. Gosti iz Pariza do tri boda došli su zahvaljujući Kilijanu Mbapeu, koji je bio dvostruki strelac. Gosti su do prednosti došli u devetom minutu, kada je ... Read more
The post MBAPE I DRUŠTVO JURIŠAJU KA TITULI: Parižani upisali novu pobedu! (VIDEO) appeared first on Sportske vesti - HotSport.
Pogledaj vesti o: Pariz