Louis Vuitton predstavio nove predmete požude žena

Izvor: S media, 11.Mar.2011, 13:18   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Louis Vuitton predstavio nove predmete požude žena

Fetiš, objekat za koji se veruje da ima magičnu moć, inspirisao je celu kolekciju modne kuće Louis Vuitton, koju je kreirao slavni Marc Jacobs. Zapravo, njega je inspirisala ženska opsednutost torbama.

Torbe su ženski fetiš, a koja pripadnica lepšeg pola ne bi želela u svojoj kolekciji imati i jednu Louis Vuittonovu torbu? Time se vodio i Marc Jacobs dok je kreirao kolekciju koja je predstavljena u Parizu poslednjeg >> Pročitaj celu vest na sajtu S media << dana sedmice mode.

Prestižna modna kuća priredila je izvanredan show. Goste su na njihova mesta smestile izazovne francuske sluškinje i predstava je mogla da počne. Na pisti je bila i gvozdena ograda, koju su čuvali stražari i obazrivo otvarali modelima koji su predstavili Jacobsovu kolekciju. Među devojkama koje su se prošetale pistom bile su i Naomi Campbell, Amber Valletta i Kate Moš.

Naravno, svi prisutni su želeli samo jedno - da vide taj objekat žudnje, novu Louis Vuittonovu torbu nazvanu "The Lockit". Jacobs je predstavio i svoju novu, elegantnu kolekciju namenjenu pravim damama koje znaju šta žele.

Manekenke su prošetale u kaputima od lakirane kože, seksipilnim korsetima, krznenim jaknama, divnim večernjim haljinama i elegantnim cipelama i čizmama s visokim potpeticama, i naravno, sa veoma zanimljivim, elegantnim i glamuroznim Louis Vuitton torbama u rukama.

Marc Jacobs je pokazao da će u sezoni jesen/zima 2011. veoma popularni biti kaputi i sakoi krutih krojeva, bluze s okruglim izrezom, suknje do ispod kolena, džemperi od kašmira, jakne od najlona i gumene čizme za kišu.

Nastavak na S media...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta S media. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta S media. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.