Ibra kao Kralj Sunce

Izvor: RTS, 24.Okt.2012, 19:34   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Ibra kao "Kralj Sunce"

Zlatan Ibrahimović konačno se skrasio u Parizu. Za vilu u Versaju, prebivalištu kraljeva, Ibrakadabra će mesečno plaćati "tričavih" 40.000 evra.

Napadač Pari Sen Žermena Zlatan Ibrahimović je poput "Kralja Sunca", izabrao Versaj za stanovanje, odnosno vilu u parku Šošar za koju će mesečno plaćati 40.000 evra.

Ibrahimović, koji je letos iz Milana presao u PSŽ, promenio je nekoliko lapartmana, pre nego što je odlučio da se preseli u ovaj luksuzni >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << kraj.

Ibrahimović je prvo stanovao u hotelu Interkontinental, zatim je prešao u Vilu Monmorans - u ulicu u kojoj živi bivši predsednik Francuske Nikolas Sarkozi sa suprugom Karlom Bruni, da bi se na kraju skrasio u Versaju.
Pogledaj vesti o: Pariz

Nastavak na RTS...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta RTS. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta RTS. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.