Izvor: Blic, 21.Avg.2021, 11:20
"GORE NEGO ŠTO MOŽETE DA ZAMISLITE" Kontroverzni "Šarli ebdo" zbunio planetu naslovnicom: Kakve veze ima Mesi sa talibanima?
Verovatno prva stvar koju pomislite nakon što ste videli novu naslovnu stranu francuskog satiričnog lista "Šarli ebdo" koji u kontinuitetu izaziva polemike jeste, kakve veze ima fudbaler Mesi sa talibanima? Iako pogođeni dramatičnim atentatom, kada je na meti islamskih ekstremista bila redakcija pariskog nedeljnika 2015. godine, u kojem je poginulo 12 novinara, oni ne prestaju da "rade svoj posao", nekad na direktan a nekad na skriven i perfidan način kao u ovom slučaju.
Pogledaj vesti o: Pariz
Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.



