Dinako Kijev u polufinalu Kupa UEFA

Izvor: RTS, 16.Apr.2009, 22:37   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Dinako Kijev u polufinalu Kupa UEFA

Fudbaleri Dinama iz Kijeva plasirali su se u polufinale Kupa UEFA pošto su na domaćem terenu, u revanš utakmici četvrtfinala, savladali ekipu Pari Sen Žermena sa 3:0 (2:0).

Strelci su bili Bangura u 4, Landro (autogol) u 16. i Vukojević u 61. minutu.

Prvi meč u Parizu završen je nerešeno 0:0.

U preostalim utakmicama postignuti su rezultati:

Mančester Siti - Hamburger 2:1

Udineze - Verder Bremen 3:3

Olimpik Marselj - Šahtjor Donjeck 1:2
Pogledaj vesti o: Rat u Ukrajini

Nastavak na RTS...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti

"Građani" jure dva gola zaostatka

Izvor: Sportske.net, 16.Apr.2009

U revanš meču četvrtfinala Kupa Uefa, Mančester Siti večeras, na svom stadionu, dočekuje HSV. I pored zaostatka od dva gola, menadžer Sitija, Mark Hjuz uveren da njegova ekipa može do polufinala.

Nastavak na Sportske.net...

Dinamo, Šahtjor, Verder i Hamburg u polufinalu

Izvor: NaDlanu.com, 17.Apr.2009, 18:44

BEOGRAD, 16. aprila 2009. (Beta) - Fudbaleri Dinama iz Kijeva, Šahtjora iz Donjecka, Verdera iz Bremena i Hamburga plasirali su se u polufinale Kupa UEFA. U polufinalu su se našle dve nemačke i dve ukrajinske ekipe. Dinamo je na stadionu Valerij Lobanovski pobedio Pari Sen Žermen sa 3:0 i posle...

Nastavak na NaDlanu.com...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta RTS. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta RTS. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.