Izvor: B92, 02.Okt.2021, 09:01
Ćerka Stiva Džobsa debitovala na reviji u Parizu FOTO
Iv Džobs (23) je najmlađa naslednica velikog genija Stiva, nedavno je zakoračila u svet modelinga, a sinoć je debitovala na reviji na Nedelji mode u Parizu.
Iv je bila jedna od manekenki na "Coperni" reviji, a tom prilikom pojavila se na pisti u neon zelenoj majici, kratkoj crnoj suknji sa neobičnim printom i japankama.
Zanimljivo, njen stajling je upotpunjen neobičnim naočarima i torbicom "Origami" koja >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << je inspirisana ikonicom aplikacije iPhone Photos.
Ovaj momenat nije slučajan, jer je kreativni direktor ovog brenda Sebastian Meyer, veliki fan tehnike i poštovalac je dela i rada njenog oca.
Podsetimo, mlada Iv već ima diplomu sa Stenforda, a uspešna je i u jahanju gde je osvajala brojne nagrade. Nedavno se našla na naslovnim stranama zbog svoje romanse sa muzičarem Harijem Hadsonom, jednim od bliskih prijatelja porodice Kardašijan-Džener.
Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici, Twitter nalogu i uključite se u našu Viber zajednicu.







