Izvor: Nezavisne Novine, 16.Nov.2015, 22:43 (ažurirano 02.Apr.2020.)
BiH u podređenoj ulozi, Irska vodi 1:0 (FOTO)
DABLIN - Od samog početka revanš utakmice baraža za EURO 2016. reprezentacija Irske je krenula u ofanzivu, dok su fudbaleri BiH bezuspješno pokušavali da povežu konce igre u prvom poluvremenu dvoboja u Dablinu.
Irci su inicijativu krunisali u 24. minutu golom Džonatana Voltersa iz jedanaesterca. Najstroža kazna je dosuđena nakon što je lopta pogodila u ruku Senada Lulića.
Inače, na stadionu "Aviva" prije početka susreta minutom ćutanja je odata pošta ubijenima >> Pročitaj celu vest na sajtu Nezavisne Novine << u terorističkom napadu u Parizu.
Kako javljaju mediji, u tim trenucima je nekoliko navijača BiH uzviknulo "Palestina, Palestina", što je izazvalo buru negodovanja domaćih navijača.
Fudbaleri Irske i BiH nose crne trake na rukama, u znak žalosti na stradale.
Prva utakmica u Zenici završena je 1:1, tako da je reprezentaciji BiH za odlazak na EURO 2016. potrebna pobjeda ili najmanji neriješen rezultat od 2:2. Ukoliko nakon 90 minuta bude 1:1, igraće se produžeci.
Pogledaj vesti o: Pariz
Nastavak na Nezavisne Novine...










