
Izvor: Blic, 11.Feb.2022, 11:06
BRNABIĆ U PARIZU: "Očekujemo jos veće prisustvo francuskih kompanija"
Premijerka Ana Brnabić sastankom sa predstavnicima francuskih kompanija u Senatu, započela je danas posetu Francuskoj, tokom koje će se u Parizu sastati i sa premijerom Žanom Kasteksom.
Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti
Brnabić: Srbija se raduje jačanju partnerstva sa Francuskom
Izvor: NoviMagazin.rs, 11.Feb.2022
Predsednica Vlade Srbije Ana Brnabić razgovarala je danas u Parizu sa predstavnicima francuskih kompanija o novim investicijama i napretku tehnološke saradnje.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.