Ajfelov toranj trpi zbog štednje

Izvor: B92, 09.Apr.2015, 14:42   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Ajfelov toranj "trpi" zbog štednje

Ajfelova kula u Parizu biće danas zatvorena do 18 sati, zbog štrajka zaposlenih u jednoj od najvećih turističkih atrakcija na svetu.

"Ajfelova kula biće zatvorena do 18 sati i ponovo će biti otvorena večeras. Zaposleni su izglasali štrajk, u znak protesta zbog vladinih mera štednje", rekao je agenciji Frans pres član sindikata CGT Stefan >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << Dije.

U podnožju Ajfelove kule postavljeni su natpisi kojima se posetioci obaveštavaju o štrajku, kako ne bi bezrazložno čekali u redu.

Ajfelova kula jedna je od najposećenijih turističkih atrakcija u svetu i godišnje je poseti sedam miliona ljudi.
Pogledaj vesti o: Pariz

Nastavak na B92...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.