Vučić danas kod Klintona u gostima

Izvor: Vesti-online.com, 20.Sep.2016, 08:56   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Vučić danas kod Klintona u gostima

Predsednik Vlade Srbije Aleksandar Vučić boravi u poseti Sjedinjenim Američkim Državama i u utorak će u Njujorku učestvovati i na plenarnoj sesiji inicijative koju organizuje bivši predsednik SAD Bil Klinton na temu pomirenja u regionu.

Vučić bi prethodno trebalo da prisustvuje otvaranju debate u Generalnoj skupštini Ujedinjenih nacija, pod nazivom "Ciljevi održivog razvoja - globalni napori u cilju transformacije sveta".

Tokom ove radne posete predviđen je niz bilateralnih susreta Vučića sa visokom zvaničnicima, koji učestvuju na 71. zasedanju Generalne skupštine Ujedinjenih nacija.
Pogledaj vesti o: Nju Jork

Nastavak na Vesti-online.com...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Vesti-online.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Vesti-online.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.