Izvor: Press, 13.Feb.2014, 11:45 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Victoria Beckham dizajnira cipele
Nakon uspeha na Nedelji mode u Njujorku, britanska dizajnerka Victoria Beckham je izjavila da planira da dizajnira i cipele, kao i liniju muške odeće, koja joj je poslužila kao inspiracija za stvaranje poslednje kolekcije.
Popularna supruga David Beckhama je strastveni ljubitelj cipela sa potpisom Manolo Blahnika, a od nedavno je sem ultra visokih potpetica počela da nosi i ravnu obuću, čime se pohvalila i na Instagramu. >> Pročitaj celu vest na sajtu Press << Njena strast prema cipelama je toliko velika, da je samo prošle godine poklonila u dobrotvorne svrhe čak 100 pari cipela.
I dok je u rodnoj Britaniji i dalje vide kao Spajsicu, Amerikanci su davno prihvatili nekadašnju pevačicu kao modnu ikonu. Njene haljine nose TV zvezde, glumice i pevačice, a najveći fan je Eva Longoria, sa kojom se Victoria privatno druži.
Pogledaj vesti o: Nju Jork

















