Izvor: Mondo, 09.Feb.2018, 13:01 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Veliki povratak trenda iz '80. godina (FOTO)
Na reviji Toma Forda koja je sinoć održana na Nedelji mode u Njujorku u publici su bile i dve lepotice obučene u duhu '80.
Foto: AP/Invision, Christopher Smith
Sinoć je u Njujorku zablistala Rouzi Hantington-Vajtli, koja se na reviji Toma Forda pojavila u dugoj uskoj haljini i boleru sa upadljivim naramenicama u prljavoroze boji.
>> Pročitaj celu vest na sajtu Mondo <<
Pre nekoliko meseci, Rouzi i njen verenik Džejson Stetam dobili su sina Džeka Oskara, a tridesetogodišnja lepotica već se vratila poslovnim obavezama u punom sjaju. Linija je savršena, ten blistav, a frizura besprekorna, kao i uvek.
Blejzer sličnog kroja, istaknutih naramenica i u puderroze nijansi sinoć je obukla i jedna od najtraženijih mladih manekenki i najseksepilnija žena 2017. godine u izboru magazina Maxim, Hejli Boldvin.
Pogledajte fotografije, '80. se vraćaju u velikom stilu:
Samo nek' je crna i kratkaStižu nam SJAJNI MOMCI








