Izvor: Prva.rs, 07.Jul.2014, 14:47 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Selfi iz helikoptera!
Ona je kraljica selfija i nikada ne propušta da se slika. Tako se ovoga puta slikala dok je letela helikopterom.
Kim Kardašijan putovala je iz Hemptonsa do Njujorka i iskoristila je zgodnu priliku da se slika u vazduhu.
Starleta se našalila da odlazi iz Hemptonsa jer je tamo signal toliko loš da nije mogla da objavljuje fotografije na Instagramu, a u svakoj šali malo istine!
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Prva.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Prva.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.



