Izvor: B92, 25.Okt.2021, 00:22

Netsima malo Durentovih 38, Šarlot nokautirao Bruklin

Košarkaši Šarlot Hornetsa iznenadili su Bruklin Netse 111:95 na gostovanju u Njujorku.
Hornetsi su meč prelomili sjajnom odbranom u poslednjoj četvrtini koju je ispratila rapsodija u napadu.
Sve u vezi sa igrom Netsa se svodilo na individualne akcije Kevina Durenta koji je postigao trećinu poena svog tima - 38 (17/24 iz igre).
Očajno je odigrao Džejms Harden sa tek 15 poena (6/16) nemoćan u napadu uz pet faulova.
S druge strane, tokom većeg dela meč a nezaustavljiv je bio Majls Bridžis sa 32 poena.
A kada su se raspucali Iš Smit (15, sve u drugom poluvremenu) i Kodi Martin (12) Netsi su nokautirani.