Mesi se vratio, ali nije mnogo pomogao

Izvor: B92, 08.Okt.2023, 08:05

Argentinski fudbaler Lionel Mesi vratio se na teren posle povrede mišića.

Mesi nije bio na terenu od 21. septembra i meča sa Torontom, kada je odigrao 37 minuta.

Nakon toga ga nije bilo u susretima sa Orlandom, Njujork Sitijem i Čikagom.

Protekle večeri nastupio je u porazu od Sinsinatija, pošto je ušao sa klupe u 55. minutu umesto zemljaka Tomasa Aviljesa.

Mesi nije uspeo da pomogne svom timu da izbegne poraz (1:0),a jedini gol za >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << goste postigao je Alvaro Bareal u 78. minutu.

Leo je od dolaska u Ameriku postigao samo jedan gol u MLS ligi na pet utakmica.

Poznato je da su karte za mečeve Intera poskupele višestruko otkako je Mesi došao u taj tim, a prošle sedmice pojavile su se vesti da su navijači nezadovoljni jer klub nije objavljivao informacije o povredi, niti da li će Argentinac više igrati do kraja sezone.

Ulaskom u igru u meču sa Sinsinatijem, simpatizeri tima iz Majamija sigurno je da su se smirili, naročito oni koji su kupili papreno skupe karte.

Do kraja prvenstva, Inter će igrati sa Šarlotom kod kuće, a onda sa istim protivnikom na njegovom terenu.

Pogledaj vesti o: Nju Jork