Melo na istorijskom minimumu

Izvor: RTS, 25.Jan.2012, 13:35   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Melo na istorijskom minimumu

Pada evro, dolar, o dinaru da ne govorimo, ali pada i učinak Karmela Entonija u dresu Njujorka. Ovaj ol-star igrač je na melu protiv Šarlota postigao samo jedan poen, što je najgori učinak u NBA ligi. Na drugoj strani, centar Orlanda Dvajt Hauard i zvanično postao najbolji strelac te ekipe.

Igre Karmela Entonija u dresu Njujork Niksa ove sezone u skladu su sa svetskom ekonomskom krizom. Ovaj košarkaš doveden je da bi doveo klub iz Velike jabuke u veliko finale, >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << ako ne i korak dalje, ali njegov učinak je u opadanju.

Sinoć je Melova statistika bila na istorijskom minimumu. U pobedi svoje ekipe nad Šarlotom od 111:78 ovaj igrač je učestvovao sa jednim poenom. Za 30 minuta na parketu Melo je sedam puta neuspešno šutirao ka protivničkom košu, a jedini poen postigao je, naravno, sa linije slobodnih bacanja.

Ako je za neku utehu, Entoni je bio drugi skakač svoje ekipe sa 11 uhvaćenih lopti. U pobedi Njujorka najbolji su bili Tajson Čendler sa 20 poena i Studemajer i Filds sa po 18 koševa.

I dok je Melo na istorijskom minimumu, centar Orlanda Dvajt Hauard ušao je u istoriju tog kluba. Orlando je savladao Indijanu sa 102:83, a popularni Supermen ubacio je 14 poena čime je postao najbolji strelac u istoriji kluba sa Floride.

Lebron Džejms je sa Majamijem dočekao i ispratio njegov bivši klub Klivlend Kavalirse. Hitsi su meč dobili rezultatom 92:85, a Lebron nije bio previše inspirisan, ubacivši skromnih 18 poena. Mnogo veću inspiraciju imao je Kris Boš koji je postigao 35 koševa.

Rezultati odigranih mečeva NBA lige:

Indijana–Orlando 83:102

Šarlot–Njujork 78:111

Majami–Klivlend 92:85

Feniks–Toronto 96:99

Portland–Memfis 97:84

Nastavak na RTS...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta RTS. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta RTS. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.