Izvor: Blic, 25.Sep.2011, 11:15 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Lindzi Lohan sama i srećna
Kontroverzna glumica Lindzi Lohan tvrdi da ne želi dečka. Ipak, prema poslednjim informacijama, Lindzi je u vezi sa izvesnim Vikramom Četvolom, milionerom.
Glumica tvrdi kako te tvrdnje nisu tačne, kako je ona trenutno sama i veoma srećna. Lindzi Lohan (25) demantovala je da voli hotelijera, milionera Vikrama Četvola (39). Pisalo se da su njih dvoje razmenjivali nežnosti u Njujorku, ali glumica tvrdi da to nije istina.
Lindzi uporno tvrdi kako ne želi dečka. Trenutno se bavi dobrotvornim radom koji joj je odredio sud zbog krađe ogrlice vredne 2.500 dolara.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.












