Izvor: Kurir, 02.Jul.2008, 07:37 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Kraj bolovanja 8. jula
Muzičar Goran Bregović u drugoj nedelji jula namerava da nastavi sa živim nastupima iako je nedavno lakše povredio kičmu pošto je pao s drveta. Naime, on će prvi put posle povrede sa svojim Orkestrom za venčanja i sahrane nastupiti 8. i 9. jula na koncertu u njujorškom Linkoln centru. Pri tom, Brega je ‘’čvrsto obećao da se više neće penjati na stabla višnje“. Posle Njujorka Bregović nastavlja da svira 12. jula na Dunavfestu u Nemačkoj, 14. jula u Francuskoj i 16. jula u Lionu, a zatim 17. jula u Arlu, 18. jula u Veneciji i još nekoliko gradova Italije.
Brega putuje u Njujork
Izvor: Večernje novosti, 02.Jul.2008
U prestižnom "Linkoln centru" 9. jula Goran Bregović sa svojim "Orkestrom za svadbe i sahrane" održaće koncert pod nazivom "Alkohol", prvi posle nesrećnog pada sa visine, zbog čega je otkazano osam koncerata








