Izvor: Radio Slobodna Evropa, 14.Nov.2011, 20:46 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Incko u utorak pred Savetom bezbednosti UN
Visoki predstavnik BiH Valentin Incko predstaviće utorak Savetu bezbednosti UN u Njujorku polugodišnji izveštaj u kome će naglasiti da su političari u BiH u poslednjih šest meseci izbegavali konstruktivan dijalog o ključnim pitanjima.
Kako je u ponedeljak saopšteno iz Kancelarije visokog predstavnika u BiH, Incko će u izveštaju istaći i da političari u toj zemlji nisu pokazali dovoljno volje za postizanje kompromisa.
"To je za posledicu imalo blokadu procesa evroatlantskih ...
Pogledaj vesti o: Nju Jork
Nastavak na Radio Slobodna Evropa...
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio Slobodna Evropa. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio Slobodna Evropa. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.










