Izvor: Beta OMS, 23.Okt.2014, 20:12   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Beograd domaćin okruglog stola "Biti mirovnjak"

Od 20. do 21. oktobra 2014, u Beogradu, Srbija, održan je peti u nizu okruglih stolova pod nazivom “Biti mirovnjak”. Ovi sastanci na visokom nivou, koji su prethodno održani u Njujorku, Kuala Lumpuru, Berlinu i Buenos Ajresu, imaju za cilj da okupe zemlje koje šalju vojne trupe i policiju u mirovne misije Ujedinjenih nacija (UN), zemlje koje su tek počele da šalju ili se spremaju da šalju trupe u budućnosti, i visoke službenike UN-a, i sve to radi razmene naučenih lekcija, uočavanja potencijalnih problema i prilika u budućnosti.
Pogledaj vesti o: Nju Jork

Nastavak na Beta OMS...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Beta OMS. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Beta OMS. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.