Izvor: S media, 05.Jun.2011, 16:14 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Siti spremio 40 miliona
Mlada zvezda Totenhema Geret Bejl jedna je od glavnih želja gazda Mančester Sitija koji bi da ovog leta dodatno pojačaju ekipu koja je osvojila FA kup i izborila plasman u Ligu šampiona.
Engleska štampa navodi da je ovih dana održan sastanak u Abu Dabiju gde su se predsednik Kaldon Al Mubarak, izvršni direktor Geri Kuk, član uprave Brajan Marvud i menadžer Roberto Manćini usaglasili oko svih detalja neophodnih da bi "građani" >> Pročitaj celu vest na sajtu S media << postali tim koji će moći da osvoji titulu u Premijer ligi.
Kolarov: Niko me nije zvao, ostajem u Sitiju
Tevez ni za kakve pare neće sa Krasićem
Pola godine suspenzije za Turea
Jedan od tih "detalja" zove se - Geret Bejl. Manćini je dobio zeleno svetlo da potroši 40 miliona funti da sjajnog Velšanina dovede u Mančester Siti, čime bi mogao da bude oboren prethodni klupski rekord postavljen kada je Robinjo doveden iz madridskog Reala za 32.5 miliona funti.
(Foto: Gulliver/Getty images)
(Blic)













