Posle Ćeranićke (oženjeni) Dašić opseda Natu?

Izvor: Vesti-online.com, 17.Sep.2014, 14:34   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Posle Ćeranićke (oženjeni) Dašić opseda Natu?

Košarkaš Vladimir Dašić, koji već godinama puni stranice tabloida zbog veze sa pevačicom Milenom Ćeranić, iako je oženjen, već mesec dana svojski se trudi da dođe do pop zvezde Nataše Bekvalac!

Nataša Bekvalac novi "cilj" Vladimira Dašića?

 

“Dok je bio na pripremama u Baru pre nekoliko nedelja, Vladimir je pobegao iz karantina kako bi došao na Natašin nastup. >> Pročitaj celu vest na sajtu Vesti-online.com << Od vlasnika diskoteke je zahtevao da ga upozna sa njom, ali do upoznavanja nije došlo Natašinom odlukom. Čitavo veče pokušavao je da skrene pažnju na sebe, tako što joj je slao piće, ali je svaki njegov potez bio ignorisan. Ni to ga nije obeshrabrilo, pa je od kolege koji igra u Srbiji tražio da mu nabavi njen broj”, otkriva izvor lista Alo.

 

Evo ko je pravi sponzor Nataše Bekvalac!

 

Navodno je Dašiću u osvajanju Nataše Bekvalac pokušao da pomogne i njegov najboljeg prijatelja, pevač Danijel Alibabić, ali bezuspešno.

 

Podsećanja radi, Vladimir Dašić poznat je u javnosti po romansi sa pevačicom Milenom Ćeranić.

 

"Nisam rasturačica brakova"

 

U tom trenutku njegova nevenčana supruga bila je u osmom mesecu trudnoće. Ta veza okončana je letos kada je košarkaš odlučio da prekine kontakt sa Ćeranićevom i vrati se ženi pošto su ih paparaci uslikali ispred njihovog ljubavnog gnezda u Podgorici kako se ljube.

 

Milena profitirala od raskida sa Dašićem
Pogledaj vesti o: NATO

Nastavak na Vesti-online.com...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Vesti-online.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Vesti-online.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.