Zenit dobio derbi u kupu, protiv drugoligaša za duplu krunu!

Izvor: Sportske.net, 19.Jul.2020, 20:20

Ekipa iz Sankt Peterburga je već osvojila titulu prvaka.

Imamo i finaliste Kupa Rusije, to su Himki i Zenit.

Himki koji je drugoligaš je danas savladao Ural sa 1:3 na stadionu u Jekaterinburgu. Već nakon prvog poluvremena je bilo 0:3 nakon golova Gapona, Trošečkina i Poliarusa, da bi Paniukov smanjio do kraja utakmice.

U drugom meču Zeniz bolji od Spartaka iz Moskve, pa su tako na pragu drugog >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << trofeja u sezoni.

Dzjuba je iz penala doveo Zenit u prednost u 24. minutu, da bi Sobolev izjednačio u prvom minutu nadoknade prvog poluvremena.

Ipak, samo dva minuta kasnije, u 3. minutu nadoknade prvog dela, Kuziajev donosi pobedu Zenitu.

Branislav Ivanović je odigrao svih 90 minuta.