Izvor: Nezavisne Novine, 03.Jul.2018, 11:02   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Za Rusiju navijaju i balerine Baljšoj teatra

Fudbalska groznica nije zaobišla ni balerine čuvenog moskovskog Baljšoj teatra, piše britanski "Daily telegraph" navodeći da se na društvenim mrežama pojavila slika balerina kako na mobilnom telefonu prate utakmicu Rusija-Spanija.

Jedna od balerina napisala je da se izvođenje penala na toj utakmici, poslije koje se inače Rusija plasirala u četvrtfinale Svjetskog prevenstva, odvijalo baš pred probu predstave.
>> Pročitaj celu vest na sajtu Nezavisne Novine << />
Balerine su se neposredno pred izlaka na scenu okupile oko mobilnog telefona i pratile direktna prenos utakmice.

Istovemeno, ruski kosmonauti Oleg Artemjev i Sergej Prokopjev, koji se nalaze na Medunarodnoj svemirskoj stanici, čestitali su ranije reprezentaciji Rusije ulazak u četvrtfinale.

Nastavak na Nezavisne Novine...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Nezavisne Novine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Nezavisne Novine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.