Veliki bod Nikolića u Austriji VIDEO

Izvor: B92, 21.Okt.2020, 20:47

Fudbaleri Lokomotive iz Moskve odigrali su 2:2 na gostovanju protiv Salcburga u prvom kolu grupne faze Lige šampiona.

Izabranici Marka Nikolića odigrali su dobru utakmicu u Austriji i zadovoljni se vraćaju u prestonicu Rusije.

Kladionice i analitičari nisu davali mnogo šanse Lokosima, međutim oni su uspeli da dokažu suprotno osvojivši bod.

Ekipa iz >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << Moskve povela je u 19. minutu kada je Eder odličnim udarcem glavom savladao Cicana Stankovića.

Do poluvremena favorizovani Salcburg uspeo je da izjednači. Mađar je postigao sjajan gol.

Domaći fudbaleri uspeli su da dođu do preokreta. Januzović je uz malo sreće, u 50. minutu, uspeo da savlada Giljermea.

Lokomotiva se nije predavala i u 75. minutu uspela je da dođe do izjednačenja. Živogladljov je poslao dobru loptu na drugu stativu gde je bio Lisakovič, koji je glavom u bliži ugao pogodio za 2:2.

Do kraja su mreže mirovale, te je ostalo 2:2. na semaforu.

Salcburg je bio tim koji je više pretio, pogotovo u prvom poluvremenu, međutim to im nije bilo dovoljno da pobede ekipu iz Moskve.

Lokomotiva je u drugom poluvremenu imala svega jedan šut ka golu i na kraju se ispostavilo da im je to bilo dovoljno za gol i bod.

Ekipa Marka Nikolića nalazi se u veoma teškoj grupi, u kojoj su još Bajern i Atletiko, i ovaj bod će im dosta značiti u daljoj borbi za plasman u nokaut fazu Lige šampiona ili Lige Evrope.