Izvor: NoviMagazin.rs, 23.Jun.2013, 18:07 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Snouden stigao u Moskvu, Vikiliks ga brani
Vikiliks pruža pravnu pomoć Edvardu Snoudenu koji je to zatražio radi sopstvene bezbednosti, saopštila je danas ta organizacija, a njen direktor za pravna pitanja Baltazar Garson kaže da želi da zašiti prava bivšeg saradnik CIA-e.
Pogledaj vesti o: Moskva, Wikileaks
Povezane vesti
Advokat Vikiliksa: Želim da zaštitim Snoudenova prava
Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 23.Jun.2013
"Vikiliks" pruža pravnu pomoć Edvardu Snoudenu koji je to zatražio radi sopstvene bezbednosti, saopštila je danas ta organizacija, a njen direktor za pravna pitanja Baltazar Garson kaže da želi da zašiti prava bivšeg saradnik CIA-e.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta NoviMagazin.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta NoviMagazin.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.














