Izvor: B92, 09.Jul.2009, 12:35 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Pešić tuži Dinamo zbog duga
Svetislav Pešić podneo je tužbu protiv svog bivšeg kluba Dinama iz Moskve zbog dugovanja od milion evra.
Trofejni stručnjak trenirao je ruski klub manje od godinu dana, a dobio je otkaz u aprilu 2008. godine jer je uprava bila nezadovoljna rezultatima. Ruski list "Sport ekspres" piše da Pešić više nije želeo da čeka isplatu duga i rešio da stvar prenese na sud.
Dinamo je nedavno isplatio >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << dug iz sezone 2007/08 prema bivšim igračima Milošu Vujaniuć i Nenadu Mišanoviću kako bi mogao da učestvuje u šampionatu Rusije i Evrokupu.
Svetislav Pešić je prethodne sezone sedeo na klupi Crvene zvezde, a još uvek je neizvesno da li će i dalje biti trener "crveno-belih".






