Izvor: Blic, 08.Jun.2017, 23:37 (ažurirano 02.Apr.2020.)
PODRŠKA SA TRIBINA Jelisaveta bodrala Tea na utakmici
Glumica Jelisaveta Orašanin ovih dana uživa u Moskvi sa verenikom Milošem Teodosićem kom će reći sudbonosno "da" 25. juna u Beogradu.
A popularni par je nedavno "ugostio" članove naše umetničke fudbalske reprezentacije, u jednom moskovskom restoranu, u kom je i nastala prva zajednička fotografija budućih supružnika.
A nakon druženja u restoranu, Jelisaveta je odvela kolega glumce na Teodosićevu košarkašku utakmicu.
Fotografije sa utakmice, podelili su na Instagram Andrija Milošević i Viktor Savić.
- Teo ili ne Teo, mi smo došli - napisao je Andrija u komentaru uz fotografiju.
Pogledaj vesti o: Moskva
VELEOBRT: Jelisaveta Orašanin o poslu i ljubavi - Posle Tea, biće SA VUKOM!
Izvor: SrbijaDanas.com, 09.Jun.2017, 22:06
Šta je sad ovo?..Jelisaveta Orašanin će igrati u tri predstave uoči venčanja s Milošem Teodosićem, koje je zakazano za 25. jun, a ubrzo posle svadbe čeka je snimanje serije "Ubica mog oca", gde glumi sa bivšim verenikom Vukom Kostićem. Glumica je profesionalac i neće dozvoliti da je u snimanju...


















