PL Rusije - Bruka Lokomotive u Tuli, Čaušić strelac, Bane pogodio u pobedi Zenita (video)

Izvor: Sportske.net, 06.Dec.2019, 20:31   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Arsenal Tula - Lokomotiva Moskva 4:0 (0:0) Debakl drugoplasiranog tima na tabeli ruske Premijer lige, poraženi su više nego ubedljivo u Tuli. Arsenal je poveo u 48. minutu preko Gorbatenka, da bi u 63. minutu Lustenko povisio prednost domaćeg sastava. Sve je postalo manje više jasno kada je Ribus zaradio drugi žuti karton, te su gosti ostali sa 10 igrača, a sve dileme je potom otkloio Lustenko, svojim drugim golom na utakmici u 78. minutu. Konačan rezultat postavio je bivši vezista Zvezde Goran Čaušić u 83. minutu. Zenit Sankt Petersburg - Dinamo Moskva 3:0 (3:0) Aktuelni šampion je sve rešio već u prvom poluvremenu, povei su u šestom minutu preko Azmuna. Igrao se 36. minut kada je Branislav Ivanović povisio na 2:0, glavom je zatresao mrežu Dinama nakon centaršuta Šatova. U nadoknadi vremena genijalan potez Artema Dzjube, na sjajan način se oslobodio čuvara u kaznenom prostoru rivala i povisio prednost Zenita na 3:0. Пласман обезедио Sofascore резултати уживо //