Izvor: Sportske.net, 08.Jul.2020, 22:48

Nikoliću bod u moskovskom derbiju

Treći uzastopni remi Lokomotive.

Lokomotiva iz Moskve je danas ponovo ostala neporažena u petom meču Marka Nikolića na klupi ovog tima.

Ovoga puta je bio i najteži rival, Spartak iz Moskve, koji ove sezone nije na najvišem nivou, a utakmica je završena rezultatom 1:1 (1:1).

Spartak je poveo u 38. minutu preko Pončea, da bi pet >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << minuta kasnije iz penala gol postigao Aleksej Mirančuk.

Lokomotiva je i dalje na drugoj poziciji na tabeli, Zenit je odavno rešio pitanje titule, a do kraja su ostala još tri kola. Napominjemo i da je Krasnodar možda najveći rival Lokomotivi za drugo mesto imajući u vidu da trenutno imaju 5 bodova manje, ali i dve utakmice manje.

U ostalim mečevima Orenburg je poražen od CSKA sa 0:4, Zenit je savladao Soči sa 2:1, a Ufa je bila bolja od Rostova na gostovanju 1:2.