Izvor: MozzartSport.com, 13.Jun.2021, 04:42

Marsinjo anulirao majstorski autogol na Mocartovom debiju (VIDEO)

Kruzeiru samo bod sa novim trenerom

Dvostruki šampion Južne Amerike nalazi se u ogromnim problemima, Finansijskim, organizacionim, rezultatskim, a na to su se nadovezali i protesti navijača ispred klupskih prostorija.

Teško vreme stiglo je u Kruzeiro, a posrtanje poznatog brazilskog kluba i ispadanje u treći rang pokušaće da zaustavi nekadašnji defanzivni vezista Spartaka iz Moskve, 41-godišnji Mocart >> Pročitaj celu vest na sajtu MozzartSport.com << Santos.

Mladi trener debitovao je u duelu sa Gojasom, koji je završen remijem 1:1, koji je Kruzeiru doneo prvi bod posle tri kola Serije B. Doneo ga je rezervista Marsinjo u 88. minutu, kada je snažno i precizno šutirao na povratno dodavanje Bruna Žozea.

Tim pogotkom vezista je anulirao prednost gostiju iz 12. minuta, do koje je Gojas došao zahvaljujući majstorskom autogolu Žozefa, U nameri da grudima vrati loptu golmanu (ili je pošalje u korner) na centaršut sa desne strane, desni bek gostiju matirao je svog saigrača među stativama.

Remijem je napravljen pomak u odnosu na prethodne rezultate Kruzeira, ali pobede su ono što je potrebno da bi se situacija popravila. Veruju u Belo Orizonteu da može Mocart to da im obezbedi.