LE: Srbi rušili Siti, remi u Torinu

Izvor: S media, 04.Nov.2010, 22:14   (ažurirano 02.Apr.2020.)

LE: Srbi "rušili" Siti, remi u Torinu

Večeras su odigrani mečevi 4. kola Evropa lige u grupama A, B, C, D, E i F.

Posle četiri kola plasman među 32 najbolja obezbedili su BATE Borisov i moskovski CSKA.

Jedno od najvećih iznenađenja napravili su fudbaleri Leha iz Poznanja, koji su pred svojim navijačima savladali favorizovani Mančester Siti rezultatom 3:1, dok je Juventus razočarao u Torinu odigravši 0:0 protiv Salcburga.

EL: Krasić doneo bod Juventusu

EL: Poraz Sampdorije, >> Pročitaj celu vest na sajtu S media << remi u Dortmundu

Dimitrije Injac je bio strelac prvog gola u pobedi Leha nad Mančester Sitijem, a društvo mu je u startnoj postavi pravio Ivan Đurđević.

Bojan Jorgačević je branio za Gent, koji je slavio protiv lisabonskog Sportinga 3:1.

Miloš Krasić je započeo u prvoj postavi meč Juventusa protiv Salcburga, ali je zamenjen u 52. minutu, kada je mesto prepustio Marselu Buhelu.

Vladimir Ivić je bio u startnoj postavi PAOK-a u pobedi nad Viljarealom, ali je teren napustio u 40. minutu, pretpostavlja se zbog povrede.

Stefan Šćepović je u porazu Klub Briža od zagrebačkog Dinama dobio šansu u poslednjih 16 minuta, kada je zamenio Markosa Kamocata.

Vladimir Branković, Marko Avramović i [b]Vladimir Volkov[/b] bili su u startnoj postavi Šerifa, dok je Miloš Ninković ušao u igru na meču Dinamo Kijev - AZ Alkmar u 58. minutu.

Zoran Tošić je proveo svih 90 minuta na terenu u pobedi CSKA nad Palermom.