Izvor: Telegraf.rs, 02.Okt.2014, 10:36   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Fudbaler Lokomotive: Ibrahimović me psovao na srpskom!

Dok smo vodili duele na terenu čak i kada je Pari sen Žermen ubedljivo vodio Zlatan me je psovao na srpskom, jer mu je majka iz Bosne pa zna srpski, rekao je Nemanja Pejčinović nekadašnji igrač Nice

Foto: Tanjug/AP

Fudbaler Lokomotive iz Moskve Nemanja Pejčinović, samo je jedan od mnogih koji su imali konflikte sa Zlatanom Ibrahimovićem na terenu.

On se prisetio jednog duela sa napadačem Pari Sen Žermena dok je igrao u Nici prošle >> Pročitaj celu vest na sajtu Telegraf.rs << sezone, kada ga je Zlatan vređao na srpskom

-Kao igrač je dobar, ali kao čovek mi se ni malo ne dopada. Više puta smo imali male konflikte na terenu. Nije bilo ništa ozbiljno, jer su to trenuci kada ne možete da kontrolišete emocije, ali je na trenutke bilo baš ružno.

- Bilo je mečeva u kojima je Pari Sen Žermen imao ubedljivu prednost, ali je Zlatan upravo tada počinjao da psuje i vređa na srpskom, da provocira… Majka mu je iz Bosne, pa zna srpski -  rekao je Pejčinović.

Foto: ogcnice.com

Dvojica igrača vodili su duele na nekoliko mečeva francuske Lige 1, pre nego što se nekadašnji defanzivac Crvene zvezde i Nice preselio u Moskvu.

(Telegraf.rs9
Pogledaj vesti o: Moskva

Nastavak na Telegraf.rs...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Telegraf.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Telegraf.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.