Džudžak Dinamov za 19 miliona!

Izvor: RTS, 13.Jan.2012, 19:42   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Džudžak Dinamov za 19 miliona!

Dinamo iz Moskve platio za Balaša Džudžaka 19 miliona evra. Reprezentativac Mađarske potpisao četvorogodišnji ugovor, a u klub iz Moskve prešao kako bi bio bliži Ligi šampiona.

Pre manje od šest meseci stigao je u Anži kao veliko iznenađenje, a već u januaru postao je novi fudbaler Dinama iz Moskve. Klub iz ruske prestonice platio je Balaša Džudžaka, reprezentativca Mađarske, velikih 19 miliona >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << evra.

Džudžak je u tim iz Mahačkale stigao iz PSV-a za 14,5 milona evra, a na osam utakmica koliko je odigrao za Anži nije uspeo da se upiše u listu strelaca.

Prema zvaničnim informacijama, Džudžaku je veliki san da igra u Ligi šampiona, a kada je video da sa Anžijem to neće moći, zamolio je vlasnike kluba da ga prodaju u Dinamo, koji se trenutno nalazi na trećem mestu na tabeli ruske lige.

Ugovor između mađarskog reprezentativca i Dinama iz Moskve potpisan je na četiri godine.
Pogledaj vesti o: Liga Šampiona

Nastavak na RTS...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta RTS. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta RTS. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.